19.10.2015

Firma BlueTree Solutions podpisała umowę z firmą Skynet na dostawę sprzętu komputerowego, rozwiązań sieciowych i oprogramowania między innymi firm Microsoft, Adobe Systems, Corel Corporation i Kaspersky. Partnerom, jak i sobie, życzymy owocnej współpracy!
 
BlueTree Solutions działa na rynku od roku 2008, ale doświadczenie w branży IT zdobywaliśmy znacznie dłużej. Nasza różnorodna oferta bazuje na wiedzy pracowników, ale tym co nas wyróżnia jest bliska współpraca z partnerami z różnych gałęzi branży IT. Dzięki temu możemy Państwu oferować usługi najwyższej jakości i jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o zakres i termin wykonania usługi.

Zbudowaliśmy świetnie działającą strukturę specjalistów odpowiedzialnych za dostarczenie rozwiązań dla klientów, dzięki czemu nie muszą Państwo szukać rozwiązań w kilku firmach. BlueTree Solutions oferuje klientom pełny zakres usług IT.

Aktualnie współpracujemy z firmami z Dolnego Śląska, ale naszymi klientami są również firmy z innych rejonów Polski jak i Niemiec.