19.10.2015

Firma BlueTree Solutions podpisała umowę z firmą Skynet na dostawę sprzętu komputerowego, rozwiązań sieciowych i oprogramowania między innymi firm Microsoft, Adobe Systems, Corel Corporation i Kaspersky. Partnerom, jak i sobie, życzymy owocnej współpracy!
 
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (dawniej Akademia Medyczna we Wrocławiu) – szkoła wyższa o profilu medycznym z siedzibą we Wrocławiu, zajmująca się kształceniem lekarzy różnych specjalności oraz szeroko pojętego personelu medycznego.
Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 działa od kwietnia 2007 roku. Prowadzone jest przez Fundację Wspierania Organizacji Pozarządowych „UMBRELLA” w formie zadania publicznego i jest finansowane z budżetu Gminy Wrocław.
Bluetree Solutions prowadzi cykliczne konsultacje dla wrocławskich fundacji w ramach wolontariatu. Wsparcie informatyczne i techniczne dla lokalnych organizacji pozarządowych jest możliwością rozwoju dla małych fundacji które potrzebują takiej pomocy.
Planotrading jest prywatną firmą lotniczą, posiadająca własną flotę powietrzną. Planotrading świadczy usługi przewozowe, cargo i doradcze na terenie całego świata.
W ramach współpracy, Bluetree przygotowało stronę internetową planotrading.com, świadczy usługi informatyczne w szczególności zarządzanie domenami, mailingiem, hostingiem. Doradzamy naszemu partnerowi w dziedzinie technologicznego wykorzystania internetu.
Fundacja Prodeste - odpowiedź na potrzeby środowisk specjalistów i rodzin Osób z autyzmem. Zespół terapeutów z Opola prowadząca wsparcie osób z zaburzeniami rozwoju.
Misją BlueTree Solutions jest kompleksowe wsparcie informatyczne dla Fundacji, prace sieciowe i administracyjne, obsługa programu księgowego Optima, doradztwo techniczne.
Media Intelligence System to rozwiązanie pozwalające łatwo analizować zawartość stron internetowych, blogów i platform społecznościowych. Jeśli chcesz zobaczyć więcej kliknij Tu .
BlueTree Solutions pomógł w przygotowaniu kompletnego rozwiązania i kontynuuje prace nad jego kolejną wersją.
Firma Pronar to aktualnie jeden z największych dostawców profesjonalnych maszyn i narzędzi dla przemysłu w Polsce.Około 100 stanowisk komputerowych w 5 oddziałach w Polsce i Niemczech.
BlueTree Solutions prowadzi kompleksową obsługę informatyczną, pełne wsparcie dla użytkowników biurowych, administrację sieci oraz zabezpieczenie i archiwizację danych.
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu (daw. Wyższa Szkoła Rolnicza i Akademia Rolnicza we Wrocławiu) – państwowa szkoła wyższa, jedna z najlepszych specjalistycznych uczelni w Polsce, drugie miejsce w kraju pod względem uzyskanych patentów.
Wieloletnia współpraca na różnych płaszczyznach IT. BlueTree Solutions realizowało między innymi prace sieciowe pod kątem projektowym jak i wykonawczym.
Starostwo Powiatowe Kłodzko - Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru
BlueTree Solutions przygotowało profesjonalne oprogramowanie do zarządzania zasobami Wydziału. Począwszy od analizy zapotrzebowania, poprzez przygotowanie oprogramowania aż do wdrożenia, BlueTree przeprowadziło proces uruchomienia rozwiązania MediaManager (oprogramowanie do zarządzania dokumentami, produkt BlueTree).


Ganesa


Ganesa jest systemem zarządzania wiedzą, pozwala organizować wiedzę na temat wybranego fragmentu przedsiębiorstwa, procesów biznesowych itp.
Programiści BlueTree Solutions mają udział w rozwoju systemu, koncentrując się na aspektach bezpieczeństwa. System jest darmowy - open source - i możliwy do pobrania Tu.


BlueTree Multimedia Repository


Kompletne rozwiązanie pozwalające na zarządzanie dokumentami elektronicznymi różnych typów (biurowych, zdjęć, filmów) dostępnych w sieci lokalnej z możliwością udostępniania w internecie. Najważniejsze cechy :
  1. Aktualizacja "live" repozytorium (zbioru dokumentów)
  2. Zaawansowane wyszukiwanie danych na podstawie metadanych
  3. Proste i intuicyjne zarządzanie użytkownikami (wsparcie dla Windows domain users)
  4. Modułowość systemu
  5. Możliwośc generowania statystyk, eksportu danych
System jest aktualnie rozbudowywany przez naszych programistów i w krótce oczekiwana jest najnowsza wersja oprogramowania.